Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prezervative medicale / Prezervative sonda ecograf lubrifiate si nelubrifiate SoftCARE SAFEWAY

Număr anunț
DA35388190
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA TG-CARBUNESTI (CUI 4510266)
Furnizor / câștigător
ENACOM DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 44085882)
Cod CPV
33712000-4 · Prezervative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.446 RON
Valoare atribuită
1.446 RON
Data publicării
29.03.2024 13:49
Data finalizării
02.04.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.446 RON

din 1.446 RON estimat