Atribuită Cumpărare directă

IMPERMEABILIZARE STRAZI / DRUMURI , ANUL 2024, ÎN COMUNA NICOLAE BĂLCESCU, JUDEȚUL VÂLCEA

Număr anunț
DA35394163
Autoritate contractantă
Comuna Nicolae Balcescu (CUI 2540627)
Furnizor / câștigător
SEB DESIGN S.R.L. (CUI 35612886)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.000 RON
Data publicării
01.04.2024 13:49
Data finalizării
02.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.000 RON