Atribuită Cumpărare directă

Casti cu microfon

Număr anunț
DA35394839
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BOTOSANI (CUI 3503538)
Furnizor / câștigător
OTI IMPEX SRL (CUI 12059460)
Cod CPV
32342100-3 · Casti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
138,66 RON
Data publicării
01.04.2024 13:49
Data finalizării
02.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

138,66 RON