Atribuită Cumpărare directă

Mentenanta sistem de supraveghere video

Număr anunț
DA35400388
Autoritate contractantă
COMPLEXUL REZIDENTIAL SFINTII APOSTOLI PETRU SI PAVEL BRAILA (CUI 4205742)
Furnizor / câștigător
LOGON VISION PROTECT S.R.L. (CUI 40605605)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
336,13 RON
Data publicării
01.04.2024 13:49
Data finalizării
02.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336,13 RON