Ofertă acceptată Cumpărare directă

Glypressin 5fl. x+5fiole x 5ml solv. / TERLIPRESSINUM

Număr anunț
DA35371840
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.816 RON
Valoare atribuită
2.816 RON
Data publicării
28.03.2024 13:49
Data finalizării
02.04.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.816 RON

din 2.816 RON estimat