Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,7% sub estimat
„Studiu de determinare CPT post-calcul pentru anul 2019 conform NTE 013/16/00"
- Număr anunț
- SCN1060079
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE TRANSILVANIA SUD S.A. (CUI RO14493260)
- Furnizor / câștigător
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA DIN BRASOV (CUI 4317754)
- Cod CPV
- 73200000-4 · Servicii de consultanta in cercetare si in dezvoltare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150.000 RON
- Valoare atribuită
- 140.000 RON 6,7% sub estimat
- Data publicării
- 09.12.2019 14:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1032718
- Termen limită
- 20.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1072135
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA DIN BRASOV CUI 4317754
Valoare atribuită
140.000 RON
din 150.000 RON estimat
6,7%
Adjudecat la 93,3% din estimat · economie 10.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.