Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 29,7% sub estimat

Achizitie dulciuri si diverse produse alimentare

Număr anunț
CN1019253
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
Furnizor / câștigător
VICONSIT SRL (CUI 23067689)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
280.586,37 RON
Valoare atribuită
197.386,94 RON 29,7% sub estimat
Data publicării
25.02.2020 12:09
Anunț de atribuire
CAN1033159
Termen limită
26.03.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1077711

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VICONSIT SRL CUI RO 23067689
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MURICOM SRL CUI RO 1196607

Valoare atribuită

197.386,94 RON

din 280.586,37 RON estimat 29,7%

Adjudecat la 70,3% din estimat · economie 83.199,43 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.