Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat

Strung carusel Depoul Brasov - SRTFC Brasov

Număr anunț
SCN1060031
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
DELTA MACHINE SRL (CUI 3751029)
Cod CPV
42621000-5 · Strunguri (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
620.600 RON
Valoare atribuită
616.500 RON 0,7% sub estimat
Data publicării
09.12.2019 09:25
Anunț de atribuire
SCNA1036625
Termen limită
23.12.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1069156

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELTA MACHINE SRL CUI RO 3751029
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
KNUTH-ALLMETECH CUI RO 16928654

Valoare atribuită

616.500 RON

din 620.600 RON estimat 0,7%

Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 4.100 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.