Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,9% sub estimat
Dotarea Ambulatoriului Spitalului Clinic Judetean de Urgenta Sibiu - Lotul 3 Echipamente de ecografie
- Număr anunț
- CN1019214
- Autoritate contractantă
- JUDETUL SIBIU (CUI 4406223)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 536.712,40 RON
- Valoare atribuită
- 408.510 RON 23,9% sub estimat
- Data publicării
- 25.02.2020 10:21
- Anunț de atribuire
- CAN1036250
- Termen limită
- 31.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1077479
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa FORMULAR Propunere tehnica lot 3 corectat.docx.p7s
- Caiet sarcini lot 3 modificat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1077479.pdf
- Formulare Dotare Ambulatoriu SCJU lot 3.doc.p7s
- Model contract Dotare Ambulatoriu Lot 3.pdf.p7s
Control ex-ante
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PHILIPS ROMANIA SRL CUI RO2593699
Valoare atribuită
408.510 RON
din 536.712,40 RON estimat
23,9%
Adjudecat la 76,1% din estimat · economie 128.202,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.