Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rispolept Consta 25 mg x 1flac / RISPERIDONUM
- Număr anunț
- DA35388723
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Cronici Siret (CUI 15487479)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
- Cod CPV
- 33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.440 RON
- Valoare atribuită
- 4.440 RON
- Data publicării
- 29.03.2024 13:49
- Data finalizării
- 02.04.2024 15:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.