Atribuită Cumpărare directă

Set cateter cu camera implantabila titan 100% pentru admin. chimioterapie si tratament de durata

Număr anunț
DA35401023
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
Furnizor / câștigător
TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER SRL (CUI 26950950)
Cod CPV
33141200-2 · Catetere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.360 RON
Data publicării
02.04.2024 13:49
Data finalizării
03.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.360 RON