Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE ARTICOLE DE ZUGRAVIT

Număr anunț
DA35406558
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02043 Braila (CUI 4342944)
Furnizor / câștigător
DAVENIS COM S.R.L. (CUI 49194287)
Cod CPV
44812400-9 · Articole pentru zugravi si decoratori (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.908,05 RON
Data publicării
02.04.2024 13:49
Data finalizării
03.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.908,05 RON