Atribuită Cumpărare directă

Bax Hartie Igienica 150 m, 2 straturi, extra alba Maxi Jumbo, AQA Choice

Număr anunț
DA35410706
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "Sfantu Nicolae (CUI 4245119)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.749,90 RON
Data publicării
02.04.2024 13:49
Data finalizării
03.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.749,90 RON