Atribuită Cumpărare directă

Pix cu gel, Pix cu mecanism,Folie laminare A4 80 microni, Radiera, Lipici 150 g, 21g, Pioneze

Număr anunț
DA35408301
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30192121-5 · Pixuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
593,72 RON
Data publicării
02.04.2024 13:49
Data finalizării
03.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

593,72 RON