Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Clexane 4000UI (40mg)/0.4ml sol.inj*50ser.pre SNF(ENOXAPARINUM)_1400810_#RX
- Număr anunț
- DA35382632
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC VISEU DE SUS (CUI 3694950)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
- Cod CPV
- 33621200-1 · Antihemoragice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.662 RON
- Valoare atribuită
- 6.662 RON
- Data publicării
- 29.03.2024 13:49
- Data finalizării
- 03.04.2024 15:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.