Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,1% sub estimat
Modernizare LES jt, bransamente si firide din zona PT Piata Mica, PT Piata Morii 1 si PT Lupeni, loc. Bistrita, jud. Bistrita Nasaud
- Număr anunț
- CN1005222
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Cod CPV
- 45231400-9 · Lucrari de constructii de linii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.342.476,34 RON
- Valoare atribuită
- 925.532,33 RON 31,1% sub estimat
- Data publicării
- 12.10.2018 09:57
- Anunț de atribuire
- CAN1010849
- Termen limită
- 15.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1027334
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini.zip.p7s
- FisaDate_DF1027334.pdf
- formulare Mod LES jt Piata Mica Piata Morii.doc.p7s
- Model contract Mod LES PT Piata Mica.doc.p7s
- SPECIFICATII TEHNICE.zip.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
GEVOLT ELECTRIC SRL CUI RO30540967
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ELECTRO-URSA SERVCOM SRL CUI RO 7782958
Oferta 3
Individuala
Ofertant
CPG TUR SRL CUI RO 15360202
Valoare atribuită
925.532,33 RON
din 1.342.476,34 RON estimat
31,1%
Adjudecat la 68,9% din estimat · economie 416.944,01 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.