Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 30,5% sub estimat

”Execuția lucrărilor de modernizare a drumurilor de interes local, în localitatea Sîngeorgiu de Mureş în cadrul proiectului ÎMBUNĂTĂŢIREA INFRASTRUCTURII RUTIERE PRIN ASFALTARE DIN COMUNA SÎNGEORGIU DE MUREŞ, JUDEŢUL MUREŞ”

Număr anunț
SCN1016597
Autoritate contractantă
COMUNA SÂNGEORGIU DE MUREȘ (CUI 4323152)
Furnizor / câștigător
GEIGER TRANSILVANIA SRL (CUI 8844358)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.007.220,81 RON
Valoare atribuită
4.172.737,31 RON 30,5% sub estimat
Data publicării
19.09.2018 09:23
Anunț de atribuire
SCNA1011354
Termen limită
11.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1023338

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Estimat: 6.007.220,81 RON Adjudecat: 4.172.737,31 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lotul 1 – Str. Pitigoului, Str. Teilor, Str. Prunilor, Str. Par… 1.218.599,69 RON ASPHAROM SRL 1.210.915,53 RON ↓0,6%
2 Lotul 2 – Str. Viilor, Str. Caminului, Str. Gradinarilor, Str. … 1.762.178,73 RON Anulat
3 Lotul 3 – Str. Nucului, Str. Salcamilor, Str. Marton Aron, Str.… 1.067.281,23 RON DRUMSERV S.A. 1.022.192,47 RON ↓4,2%
4 Lotul 4 – Str. Pasunii, Str. Lutului, Str. Ratu Morii, Str. A… 1.959.161,16 RON GEIGER TRANSILVANIA S.R.L. 1.939.629,31 RON ↓1,0%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
ASPHAROM SRL CUI RO 15554632
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
DRUMSERV SA CUI 14357500
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

4.172.737,31 RON

din 6.007.220,81 RON estimat 30,5%

Adjudecat la 69,5% din estimat · economie 1.834.483,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.