Atribuită Cumpărare directă

Plăcuțe și certificate de înregistrare

Număr anunț
DA35408084
Autoritate contractantă
Municipiul Slatina (CUI 4394811)
Furnizor / câștigător
VESTA BUSINESS S.R.L. (CUI 17037519)
Cod CPV
31523000-8 · Indicatoare si placute luminoase (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.730 RON
Data publicării
02.04.2024 13:49
Data finalizării
03.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.730 RON