Atribuită Cumpărare directă

Bratara pentru pompa Grundfos SL1.100.100.40.4.51D.C

Număr anunț
DA35406205
Autoritate contractantă
S.C. NOVA APASERV S.A. Botosani (CUI 26161230)
Furnizor / câștigător
ITS4 AUTOMATION S.R.L. (CUI 40748672)
Cod CPV
42124290-3 · Piese pentru pompe centrifuge (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.632,88 RON
Data publicării
02.04.2024 13:49
Data finalizării
03.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.632,88 RON