Atribuită Cumpărare directă

Manechine de muzeu extra realistice personalizabile

Număr anunț
DA35408484
Autoritate contractantă
Comuna Ciucsangeorgiu jud. Harghita (CUI 4246114)
Furnizor / câștigător
YOSHIMURA SRL (CUI 17620910)
Cod CPV
39298900-6 · Diverse articole decorative (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.463 RON
Data publicării
02.04.2024 13:49
Data finalizării
03.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.463 RON