Atribuită Cumpărare directă

Benzina fara Plumb CO 95, pe baza de carduri de credit, prin sistemul Petrom Card

Număr anunț
DA35409834
Autoritate contractantă
Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura, Centrul Judetean Neamt (CUI 20775907)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.560 RON
Data publicării
02.04.2024 13:49
Data finalizării
03.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.560 RON