Atribuită Cumpărare directă

CONTRACT REVIZIE SISTEM DETECTIE SI ALARMARE IN CAZ DE INCENDIU - PERIOADA 01.04.2024-31.12.2024

Număr anunț
DA35414594
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR VALCEA (CUI 17312597)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI 16099955)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
03.04.2024 13:49
Data finalizării
03.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON