Atribuită Cumpărare directă

Tinute de scena pentru Corul de Camera I.D.Chirescu

Număr anunț
DA35411084
Autoritate contractantă
ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
Furnizor / câștigător
ARTA SI TRADITII SRL (CUI 18536630)
Cod CPV
18232000-4 · Fuste (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.950 RON
Data publicării
02.04.2024 13:49
Data finalizării
03.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.950 RON