Atribuită Cumpărare directă

PALETA REFLECTORIZANTA

Număr anunț
DA35393794
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE STAT PENTRU CONTROLUL IN TRANSPORTUL RUTIER (CUI 29348330)
Furnizor / câștigător
NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
Cod CPV
34920000-2 · Echipament rutier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.620 RON
Data publicării
01.04.2024 13:49
Data finalizării
03.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.620 RON