Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oglinda rutiera Diametru 90 cm

Număr anunț
DA35353629
Autoritate contractantă
COMUNA BOGDAN VODA (PRIMARIA BOGDAN VODA) (CUI 3627579)
Furnizor / câștigător
DV PROD MEDIA SRL (CUI 15143068)
Cod CPV
35121800-6 · Oglinzi de siguranta convexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.450 RON
Valoare atribuită
2.450 RON
Data publicării
26.03.2024 13:49
Data finalizării
03.04.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.450 RON

din 2.450 RON estimat