Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 79,2% sub estimat

servicii de întreținere și reparare: -lotul 2 (servicii de întreținere – revizii tehnice și periodice – și reparații ale defecțiunilor părților speciale ale utilajelor Schmidt din dotarea punctului de lucru AIHCB)

Număr anunț
CN1019381
Autoritate contractantă
Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA (CUI RO26490194)
Furnizor / câștigător
MOUNTAIN INDUSTRIAL RESOURCES SRL (CUI 1127682)
Cod CPV
50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.020.565,25 RON
Valoare atribuită
420.355,59 RON 79,2% sub estimat
Data publicării
04.03.2020 01:38
Anunț de atribuire
CAN1037249
Termen limită
06.04.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 045-107382
Documentație de atribuire
DF1078101

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
MET-LUSI-PROD S.R.L. CUI RO 23298764
Terți susținători 1
A.T.S.A. INDUSTRY SRL CUI RO 17047970

Valoare atribuită

420.355,59 RON

din 2.020.565,25 RON estimat 79,2%

Adjudecat la 20,8% din estimat · economie 1.600.209,66 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.