Atribuită Cumpărare directă

Furnizare piese si accesorii pentru computere mouse, tastaturi, memorii ram si cablu hdmi

Număr anunț
DA35412155
Autoritate contractantă
Sectorul 2 al Municipiului Bucuresti (CUI 4204038)
Furnizor / câștigător
TIK COMMUNICATIONS SRL (CUI 36570215)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.466,70 RON
Data publicării
02.04.2024 13:49
Data finalizării
03.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.466,70 RON