Atribuită Cumpărare directă

Reparatie panou control si Revizie la scadenta compresor Allup Vario 22

Număr anunț
DA35402588
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
MVA AIR SOLUTION S.R.L. (CUI 33263054)
Cod CPV
42123400-1 · Compresoare de aer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.284,90 RON
Data publicării
02.04.2024 13:49
Data finalizării
03.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.284,90 RON