Atribuită Cumpărare directă

VERIFICARE INSTALATIE UTILIZARE GAZE

Număr anunț
DA35409081
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC DUNAREA (CUI 3126934)
Furnizor / câștigător
VERIFICARI GAZ INSTALATII SRL-D (CUI 31023454)
Cod CPV
76600000-9 · Servicii de inspectie a conductelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.386,55 RON
Data publicării
02.04.2024 13:49
Data finalizării
03.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.386,55 RON