Atribuită
Anunț de participare
Contract de furnizare având ca obiect livrarea de autoturisme, caroserie tip break (cod CPV 34110000-1) in conformitate cu cerintele minime obligatorii prevazute in Sectiunea 2: Caietul de sarcini.
- Număr anunț
- CN1005341
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala pentru Administrare si Reglementare in Comunicatii (CUI 14751237)
- Furnizor / câștigător
- RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL (CUI 13943110)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 692.000 RON
- Valoare atribuită
- 691.950 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 01:41
- Anunț de atribuire
- CAN1008578
- Termen limită
- 22.11.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 202-458483
- Documentație de atribuire
- DF1027495
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1027495.pdf
- S2 - Caiet sarcini autoturisme break 2018.docx.p7m
- S3 - Clauze contractuale autoturisme break 2018.doc.p7m
- S4 - Formulare autoturisme break 2018.doc.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL CUI RO 13943110
Valoare atribuită
691.950 RON
din 692.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro