Atribuită Cumpărare directă

Pachet piese Konicaminolta Bizhub 368e/Referat 4172 din 02.04.2024/RUSTIE LILIANA

Număr anunț
DA35416635
Autoritate contractantă
APIA - Centrul judetean Suceava (CUI 20741726)
Furnizor / câștigător
MASTER SOLUTION SRL (CUI 18750668)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
03.04.2024 13:49
Data finalizării
03.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON