Atribuită Cumpărare directă

PACHET ECHIPAMENT ACERBIS

Număr anunț
DA35408044
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA HOMOCEA (CUI 22800314)
Furnizor / câștigător
DPLAY SPORT S.R.L. (CUI 40318632)
Cod CPV
37450000-7 · Echipament pentru sporturi in aer liber si de teren (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.205,89 RON
Data publicării
02.04.2024 13:49
Data finalizării
03.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.205,89 RON