Atribuită Cumpărare directă

Pompa dozatoare hipoclorit de sodiu tip DDA si accesorii

Număr anunț
DA35405072
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI 2684940)
Furnizor / câștigător
SIALCOTECH S.R.L. (CUI 41885090)
Cod CPV
42122230-1 · Pompe de dozare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.818 RON
Data publicării
02.04.2024 13:49
Data finalizării
03.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.818 RON