Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anvelope de vara de dimensiunile 205/55/R16

Număr anunț
DA35384380
Autoritate contractantă
CONSILIUL CONCURENTEI (CUI 8844560)
Furnizor / câștigător
TIRES AND PARTS SRL (CUI 35056829)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.314 RON
Valoare atribuită
1.314 RON
Data publicării
29.03.2024 13:49
Data finalizării
03.04.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.314 RON

din 1.314 RON estimat