Atribuită Cumpărare directă

lucrări reparații tinichigerie și întreținere

Număr anunț
DA35411287
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr. 1 Cetateni (CUI 29382260)
Furnizor / câștigător
JADOR SERVICE S.R.L. (CUI 47382853)
Cod CPV
50113000-0 · Servicii de reparare si de intretinere a autobuzelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.875 RON
Data publicării
02.04.2024 13:49
Data finalizării
03.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.875 RON