Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,8% sub estimat
Bonuri valorice pentru carburanti auto (50 lei/fila)
- Număr anunț
- DA35387934
- Autoritate contractantă
- Municipiul Salonta (CUI 4593423)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 82.160 RON
- Valoare atribuită
- 81.523 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 29.03.2024 13:49
- Data finalizării
- 03.04.2024 15:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
81.523 RON
din 82.160 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 637 RON
Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.