Atribuită Cumpărare directă

SERVICIU DE INTRETINERE SI REPARATIE PENTRU SISTEM DE FILTROVENTILATIE

Număr anunț
DA35417532
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02583 BUCURESTI (CUI 4192715)
Furnizor / câștigător
CENTRAL SERVICE INSTAL SRL (CUI 19222172)
Cod CPV
50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.029,22 RON
Data publicării
03.04.2024 13:49
Data finalizării
04.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.029,22 RON