Atribuită Cumpărare directă

Bicarbonat De Sodiu 8.4% x 20 flacoane x 100 ml

Număr anunț
DA35423406
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BISTRITA-NASAUD (CUI 7641428)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33680000-0 · Articole farmaceutice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
127,50 RON
Data publicării
03.04.2024 13:49
Data finalizării
04.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127,50 RON