Atribuită Cumpărare directă

Dulapuri (Rev.2)

Număr anunț
DA35412874
Autoritate contractantă
COMUNA JEBEL (PRIMARIA COMUNEI JEBEL) (CUI 5238993)
Furnizor / câștigător
DODY COMPANY SRL (CUI 14787800)
Cod CPV
39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.980 RON
Data publicării
03.04.2024 13:49
Data finalizării
04.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.980 RON