Atribuită Cumpărare directă

1. Ora de deplasare 3,00 hr 2. FILTRU MOTORINA DECANTOR 1,00 pc 3. FILTRU MOTORINA FIN 1,00 pc 4. S

Număr anunț
DA35424082
Autoritate contractantă
COMUNA ALBESTI (CUI 4359431)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.337,81 RON
Data publicării
03.04.2024 13:49
Data finalizării
04.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.337,81 RON