Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Servicii de acordare credit linie de finantare in valoare de 2.500.000 lei in vederea finantarii unor obiective de investitii de interes public ale comunei Lunca Ilvei

Număr anunț
SCN1060262
Autoritate contractantă
Comunei Lunca Ilvei (Primaria Lunca Ilvei) (CUI 4730598)
Furnizor / câștigător
CEC BANK SA (CUI 361897)
Cod CPV
66113000-5 · Servicii de acordare de credit (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
680.110,40 RON
Valoare atribuită
678.753,20 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
11.12.2019 15:07
Anunț de atribuire
SCNA1033642
Termen limită
31.01.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1072379

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CEC BANK SA CUI 361897

Valoare atribuită

678.753,20 RON

din 680.110,40 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.357,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.