Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,7% sub estimat
Achizitia de pesticide și semințe necesare SCDA Caracal, SCDP Valcea și SD Banu Mărăcine
- Număr anunț
- CN1019460
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- ALCRIST SRL (CUI 14248392)
- Cod CPV
- 24451000-0 · Pesticide (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.361.188 RON
- Valoare atribuită
- 3.070.122,20 RON 8,7% sub estimat
- Data publicării
- 05.03.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1033468
- Termen limită
- 07.04.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 046-108157
- Documentație de atribuire
- DF1078371
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALCRIST SRL CUI RO 14248392
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AGRICOVER CUI 13443360
Valoare atribuită
3.070.122,20 RON
din 3.361.188 RON estimat
8,7%
Adjudecat la 91,3% din estimat · economie 291.065,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.