Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 98,0% sub estimat
Acord cadru - Servicii de telefonie fixa, servicii de telefonie mobila şi servicii de internet
- Număr anunț
- CN1019439
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MULTIFUNCTIONAL CARAIMAN (CUI 23410107)
- Furnizor / câștigător
- TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. (CUI 11952970)
- Cod CPV
- 64210000-1 · Servicii de telefonie si de transmisie de date (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.084.736 RON
- Valoare atribuită
- 162.890 RON 98,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.03.2020 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1034199
- Termen limită
- 08.04.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 045-106601
- Documentație de atribuire
- DF1077769
Documente
Documentația de atribuire
- acord cadru.pdf.p7s
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract Subsecvent.docx.p7s
- FisaDate_DF1077769.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. CUI RO 11952970
Asociați 1
TELEKOM ROMANIA COMMUNICATIONS CUI RO 427320
Valoare atribuită
162.890 RON
din 8.084.736 RON estimat
98,0%
Adjudecat la 2,0% din estimat · economie 7.921.846 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.