Atribuită
Anunț de participare
Achizitionare statii grafice – 2 buc
- Număr anunț
- SCN1060219
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.807 RON
- Valoare atribuită
- 16.800 RON
- Data publicării
- 11.12.2019 10:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1032206
- Termen limită
- 23.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1072324
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
16.800 RON
din 16.807 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro