Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI DE INTRETINERE STRAZI IN COMUNA ULMENI JUDET CALARASI

Număr anunț
DA35417658
Autoritate contractantă
Comuna Ulmeni (CUI 3796691)
Furnizor / câștigător
AGROTRANS GRUP SRL (CUI 16110581)
Cod CPV
45233252-0 · Lucrari de imbracare a strazilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
665.923,31 RON
Data publicării
03.04.2024 13:49
Data finalizării
04.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

665.923,31 RON