Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv consultanta, dep documentatie specifica, Program extindere apa/canal Ord MMAP 475/Feb 2024

Număr anunț
DA35371604
Autoritate contractantă
ORASUL LEHLIU-GARA (CUI 16300713)
Furnizor / câștigător
INTELLECT MANAGEMENT S.R.L. (CUI 44730732)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80.000 RON
Valoare atribuită
80.000 RON
Data publicării
28.03.2024 13:49
Data finalizării
04.04.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80.000 RON

din 80.000 RON estimat