Atribuită Cumpărare directă

Masina de spalat rufe Candy EY 1291DE/1-S, 9 Kg, Clasa D, 1200 rpm, Smart Touch, NFC, Alb

Număr anunț
DA35424253
Autoritate contractantă
CENTRUL DE LOCUINTE SI SPRIJIN PENTRU TINERI (CUI 15339669)
Furnizor / câștigător
MARELVI IMPEX SRL (CUI 7282405)
Cod CPV
42716120-5 · Masini de spalat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.194 RON
Data publicării
03.04.2024 13:49
Data finalizării
04.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.194 RON