Atribuită Cumpărare directă

Servicii de gestionare electronica date si formulare specifice Sistemului National de Raportare FXB

Număr anunț
DA35408881
Autoritate contractantă
CENTRUL PENTRU TINERET AL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 36860537)
Furnizor / câștigător
HERA SOFTWARE SRL (CUI 32243164)
Cod CPV
48613000-8 · Gestionare electronica a datelor (GED) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
02.04.2024 13:49
Data finalizării
04.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON