Atribuită Cumpărare directă

maner fereastra alb cu cheie

Număr anunț
DA35407077
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "ELECTROTIMIS" TIMISOARA (CUI 4250859)
Furnizor / câștigător
ROCK'N BIKE'S (CUI 17610488)
Cod CPV
44316510-6 · Feronerie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.318 RON
Data publicării
02.04.2024 13:49
Data finalizării
04.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.318 RON