Atribuită Cumpărare directă

Servicii de informare şi publicitate-Renovare moderată a clădirii publice-DISPENSAR MEDICAL CENTRAL

Număr anunț
DA35423913
Autoritate contractantă
U.A.T BORSA (CUI 3627544)
Furnizor / câștigător
TOMIS SECURITY COMPUTERS SYSTEM SRL (CUI 15213767)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.300 RON
Data publicării
03.04.2024 13:49
Data finalizării
04.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.300 RON